Dragefrukt rød
1000g
En fargerik frukt full av vitaminer og antioksidanter. Perfekt til smoothies og bowls.
Varenummer: 2154 | EPD-nummer: 6864300 | GTIN: 07026510022540
Varenummer: 2154
EPD-nummer: 6864300
GTIN: 07026510022540
PRODUSENT: Norrek Dypfrys AS
VAREMERKE: Norrek
117 produkter i databasen
Ingredienser
Dragefrukt rød
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 167 kJ/ 40 kcal |
| Fett | 0,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 8,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,50 g |
| Protein | 1,30 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Vietnam |
| Varegruppe | Frossen frukt |
| Varenummer | 2154 |
| EPD-nummer | 6864300 |
| GTIN | 07026510022540 |
| GTIN2 | 7026516022544 |
| GTIN3 | 7026517022543 |
| Opprettet dato | 29.10.2025 |
| Oppdatert dato | 09.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 90 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 1 dager |

















