HALVGROV BAGUETTE 140 G
140000 GRM
Varenummer: 2309 | EPD-nummer: 2170975 | GTIN: 07020560958682
Varenummer: 2309
EPD-nummer: 2170975
GTIN: 07020560958682
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Naerbakst
51 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, sammalt HVETE(16%), sukker, gjær, salt, vegetabilsk olje(raps, fullherdet raps), HVETEGLUTEN, emulgator (E471, E472e), surhetsregulerende middel (E330), melbehandlingsmiddel (E300), enzymer, aroma. Kan inneholde spor av melk, egg, sesamfrø, soya og nøtter.
38% grovt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya, Sesamfrø, Melk og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 177 kJ/ 281 kcal |
| Fett | 2,47 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,32 g |
| Karbohydrat | 55,64 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 13,77 g |
| Kostfiber | 3,43 g |
| Protein | 7,49 g |
| Salt | 1,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 2309 |
| EPD-nummer | 2170975 |
| GTIN | 07020560958682 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.06.2015 |
| Oppdatert dato | 09.09.2020 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 1 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















