PAVE CAMPAGNARD 640 G / KART A 11 S
7040 GRM
Varenummer: 501008 | EPD-nummer: | GTIN: 07051455010086
Varenummer: 501008
EPD-nummer:
GTIN: 07051455010086
PRODUSENT: Nærbakst AS
VAREMERKE: Nærbakst
334 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, salt, RUGMEL, gjær, røstet MALTMEL, linfrø, solsikkekjerner, SOYA, HVETEGLUTEN, SESAMFRØ, surdeig av RUG, MALT. Kan inneholde spor av nøtter, melk og egg.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Rug, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Mandel, Hasselnøtter), Melk og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 974 kJ/ 233 kcal |
| Fett | 2,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 44,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,20 g |
| Kostfiber | 3,20 g |
| Protein | 7,30 g |
| Salt | 1,43 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Lagringsstabilt brød |
| Varenummer | 501008 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07051455010086 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 17.06.2015 |
| Oppdatert dato | 12.12.2017 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 1 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















