Potet Skrelte Vacum Små
Potet Skrelte Vacum Små refererer til små poteter som allerede er skrelt og vakuumforseglet for å opprettholde friskheten. De kan brukes til en rekke matretter, inkludert steking, koking, baking, og grilling. De skrelte potetene sparer tid og arbeid med forberedelser, og de er ideelle når du trenger rask og enkel tilberedning av poteter. Du kan bruke dem i alt fra potetmos og gratenger til potetsalater og stekte poteter. Disse potetene gir en allsidig og praktisk ingrediens til mange forskjellige måltider.
Varenummer: 5215 | EPD-nummer: | GTIN: 07072368017795
Varenummer: 5215
EPD-nummer:
GTIN: 07072368017795
PRODUSENT: Odd Langdalen Frukt og Grønt Engros AS
VAREMERKE: Grønt Partner AS
13 produkter i databasen
Ingredienser
Potet Skrelte Vacum Små
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 332 kJ/ 79 kcal |
| Fett | 0,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 16,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 1,80 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferdigpoteter, -ris, -pasta og -fyll |
| Varenummer | 5215 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 07072368017795 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 21.03.2024 |
| Oppdatert dato | 24.02.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 6 grader (C) |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















