Bertagni ravioli m/ricotta & spinat 250 g
250G
Fersk, italiensk eggpasta av høy kvalitet. Pastaen er fylt med smørstekt spinat og ricotta laget på italiensk bøffelmelk.
Varenummer: 263645 | EPD-nummer: 6290902 | GTIN: 08001020110016
Varenummer: 263645
EPD-nummer: 6290902
GTIN: 08001020110016
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: Bertagni
3 produkter i databasen
Ingredienser
Fyll 63%: Bøffelmelkricotta 23,8% (myse fra bøffelmelk, salt), ricotta 23,5% (myse (melk), fløte (melk), salt), smørstekt spinat 22,5% (spinat 70%, smør (melk), vann, Grana Padano PDO ost (melk, egg), salt, maisstivelse, hvitløk), smør (melk), griljermel (hvetemel, salt, gjær), laktose, Grana Padano PDO ost (melk, egg), salt. Pasta 37%: Mykt hvetemel, egg 28,5%, semule av durumhvete.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sennep og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 090 kJ/ 260 kcal |
| Fett | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,70 g |
| Karbohydrat | 29,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,10 g |
| Protein | 9,00 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 263645 |
| EPD-nummer | 6290902 |
| GTIN | 08001020110016 |
| GTIN2 | 18006013991006 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 13.11.2024 |
| Oppdatert dato | 13.11.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 7 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 30 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 16 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 3 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















