CHIPOTLE CHILI
199 GRM
199G
Varenummer: 160142 | EPD-nummer: 2986412 | GTIN: 30076397004076
Varenummer: 160142
EPD-nummer: 2986412
GTIN: 30076397004076
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: LA COSTENA
1 produkter i databasen
Ingredienser
Chipotle chilipepper 50%, vann, eddik, tomater, løk, iodsalt, sukker, paprika, soyaolje, krydder.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 297 kJ/ 71 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,70 g |
| Kostfiber | 11,00 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 3,00 g |
| Jod | 1,00 µg (1% *) |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | USA |
| Opphavsland | Mexico |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 160142 |
| EPD-nummer | 2986412 |
| GTIN | 30076397004076 |
| GTIN2 | 76397004075 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















