MELBA TOAST
110 GRM
Tynne, runde kjeks med nøytral smak. Velegnet til pateer og ost.
Varenummer: 337018 | EPD-nummer: 2174068 | GTIN: 08710649621352
Varenummer: 337018
EPD-nummer: 2174068
GTIN: 08710649621352
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: MEULEN
1 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, gjær, salt, malt (bygg), emulgator: soyalecitin E322, natriumsterearoyllaktylat E481.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sesamfrø og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 628 kJ/ 384 kcal |
| Fett | 2,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,30 g |
| Karbohydrat | 76,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,20 g |
| Kostfiber | 3,90 g |
| Protein | 11,80 g |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Tørket brød, kavringer eller krutonger |
| Varenummer | 337018 |
| EPD-nummer | 2174068 |
| GTIN | 08710649621352 |
| GTIN2 | 8710649120497 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 02.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















