PANKO PANERINGSMEL
150 GRM
150G
Varenummer: 800514 | EPD-nummer: 4140406 | GTIN: 05060194791264
Varenummer: 800514
EPD-nummer: 4140406
GTIN: 05060194791264
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: SAITAKU
10 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, sukker, salt, gjær.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 520 kJ/ 363 kcal |
| Fett | 1,63 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,47 g |
| Karbohydrat | 76,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,60 g |
| Kostfiber | 0,83 g |
| Protein | 10,80 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sveits |
| Opphavsland | Sveits |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 800514 |
| EPD-nummer | 4140406 |
| GTIN | 05060194791264 |
| GTIN2 | 5060194790939 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 250 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















