PAPRIKA
290 GRM
RØD M/HVITLØK
Varenummer: 191114 | EPD-nummer: 1078997 | GTIN: 18427352685324
Varenummer: 191114
EPD-nummer: 1078997
GTIN: 18427352685324
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: LA CESTITA
2 produkter i databasen
Ingredienser
Paprika (Peru), vann, hvitløk, sukker, salt, surhetsregulerende: kalsiumklorid E509, antioksidant: sitronsyre E330.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 167 kJ/ 40 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 9,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,00 g |
| Kostfiber | 2,00 g |
| Protein | 1,00 g |
| Salt | 0,51 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | Spania |
| Varegruppe | Lagringsstabile grønnsaker |
| Varenummer | 191114 |
| EPD-nummer | 1078997 |
| GTIN | 18427352685324 |
| GTIN2 | 8427352685327 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1320 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















