SUSHI INGEFÆR
190 GRM
190G
Varenummer: 800504 | EPD-nummer: 2208494 | GTIN: 15060194790387
Varenummer: 800504
EPD-nummer: 2208494
GTIN: 15060194790387
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: SAITAKU
10 produkter i databasen
Ingredienser
Ingefær (56,7), vann, sukker, riseddik (ris, vann), salt, konserveringsmiddel: eddiksyre E260, antioksidant: askorbinsyre E300, sitronsyre E330, søtstoff: aspartam E951.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 253 kJ/ 60 kcal |
| Fett | 0,09 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,05 g |
| Karbohydrat | 13,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 13,24 g |
| Kostfiber | 1,90 g |
| Protein | 0,20 g |
| Salt | 1,99 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Kina |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 800504 |
| EPD-nummer | 2208494 |
| GTIN | 15060194790387 |
| GTIN2 | 5060194790731 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















