TOMATER
1500 GRM
SOLTØRKEDE 1,5KG
Varenummer: 192181 | EPD-nummer: 608927 | GTIN: 07026591921817
Varenummer: 192181
EPD-nummer: 608927
GTIN: 07026591921817
PRODUSENT: Oluf Lorentzen AS
VAREMERKE: MONTANINI
2 produkter i databasen
Ingredienser
Soltørkede tomater, solsikkeolje, salt, vineddik, hvitløk, urter.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 931 kJ/ 223 kcal |
| Fett | 10,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,00 g |
| Karbohydrat | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 17,00 g |
| Kostfiber | 5,00 g |
| Protein | 6,50 g |
| Salt | 2,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Lagringsstabile grønnsaker |
| Varenummer | 192181 |
| EPD-nummer | 608927 |
| GTIN | 07026591921817 |
| GTIN2 | 8002207230015 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.02.2024 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1080 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















