Calzone Ost og Skinke
165g
Grandiosa Calzone med ost og skinke er en stenovnsbakt mini-Calzone fylt med ost, skinke, tomatsus, hvitløk og chili. Perfekt på farten!
Varenummer: 154868 | EPD-nummer: 5007521 | GTIN: 07039010548687
Varenummer: 154868
EPD-nummer: 5007521
GTIN: 07039010548687
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: GRANDIOSA
1 produkter i databasen
Ingredienser
Fyll: OST 19%, røkt skinke og bog 12% (svinekjøtt, salt,konserveringsmiddel (E250), druesukker, stabiliseringsmiddel (E450),antioksidant (E301), røkaroma), tomatpure, tomat, sukker, salt, krydder,gjærekstrakt, krydderekstrakt.Deig: HVETEMEL, vann, rapsolje, sukker, gjær, salt,emulgeringsmiddel (E471).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 050 kJ/ 250 kcal |
| Fett | 9,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,10 g |
| Karbohydrat | 27,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 154868 |
| EPD-nummer | 5007521 |
| GTIN | 07039010548687 |
| GTIN2 | 07039019548688 |
| GTIN3 | 07039018548689 |
| Opprettet dato | 25.01.2022 |
| Oppdatert dato | 04.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Brød-/bakeprodukter |
| Klasse | Smakstilsatt bakeprodukter (savoury) |
| Brick kode | Paier/bakverk/pizza/quiche – smakstilsatt (frysevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















