Chili Cheese Pølse
106g
Chili Cheese Pølse
Varenummer: 160311 | EPD-nummer: 6574008 | GTIN: 07039019603110
Varenummer: 160311
EPD-nummer: 6574008
GTIN: 07039019603110
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET STABBUR-PØLSER
13 produkter i databasen
Ingredienser
svinekjøtt 68 %, vann, CHEDDAR 8%, stivelse, jalapeno 3%, salt,krydder, løk, hvitløk, stabilisator (E451, E450), dekstrose, glukose,sukker, antioksidant (E300), konserveringsmiddel (E250).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 073 kJ/ 257 kcal |
| Fett | 20,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 8,00 g |
| Karbohydrat | 4,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,40 g |
| Protein | 12,60 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 160311 |
| EPD-nummer | 6574008 |
| GTIN | 07039019603110 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018603111 |
| Opprettet dato | 13.12.2024 |
| Oppdatert dato | 17.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















