Firkantpizza m/ skinke & kjøttdeig
645g
Ferdigtoppet pizza med tomatsaus, ost, skinke & kjøttdeig
Varenummer: 161485 | EPD-nummer: 6897524 | GTIN: 07039010614856
Varenummer: 161485
EPD-nummer: 6897524
GTIN: 07039010614856
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
159 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, vann, OST 21 % (edamer), tomatpuré 6 %, skinke sammensatt av stykker av kjøtt 5 % (svinekjøtt, vann, salt,stabilisator (E450, E451), konserveringsmiddel (E250), antioksidant(E301, rosmarinekstrakt)), kjøttdeig 5 % (storfekjøtt, vann, løk, salt,potetstivelse, sukker, krydder, stabilisator (E450, E451), antioksidant(E301)), maismel, rapsolje, maltet HVETEMEL, gjær, salt, sukker,hevemiddel (E450, E500, E341), hvitløk. Kan inneholde spor av SOYA
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 028 kJ/ 245 kcal |
| Fett | 9,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,40 g |
| Karbohydrat | 28,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 1,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 161485 |
| EPD-nummer | 6897524 |
| GTIN | 07039010614856 |
| GTIN2 | 07039019614857 |
| GTIN3 | 07039018614858 |
| Opprettet dato | 10.04.2026 |
| Oppdatert dato | 14.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















