Husholdningssaft
7l
Nora Husholdningssaft er en fruktig, fyldig og sødmerik saft laget på druer, epler og jordbær.
Varenummer: 155068 | EPD-nummer: 5113030 | GTIN: 07039010550680
Varenummer: 155068
EPD-nummer: 5113030
GTIN: 07039010550680
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: NORA
41 produkter i databasen
Ingredienser
Saft av drue (29 %), eple (20 %), jordbær (1 %), (totalt 50 % saft frakonsentrat), sukker, surhetsregulerende middel (E 330),konserveringsmiddel (E 211, E 202).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 158 kJ/ 37 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 9,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,10 g |
| Kostfiber | 0,20 g |
| Protein | 0,10 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 155068 |
| EPD-nummer | 5113030 |
| GTIN | 07039010550680 |
| GTIN2 | 07039019550681 |
| GTIN3 | 07039018550682 |
| Opprettet dato | 15.09.2018 |
| Oppdatert dato | 02.02.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















