Husholdningssaft
25l
Nora Husholdningssaft er en fruktig, fyldig og sødmerik saft laget på druer og epler.
Varenummer: 154600 | EPD-nummer: 4959615 | GTIN: 07039019546004
Varenummer: 154600
EPD-nummer: 4959615
GTIN: 07039019546004
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: NORA
41 produkter i databasen
Ingredienser
Råsaft* 50% (drue 46%, eple 4%), sukker, surhetsregulerende middel(eplesyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat, natriumbenzoat).*Laget fra konsentrat.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 176 kJ/ 41 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,80 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 154600 |
| EPD-nummer | 4959615 |
| GTIN | 07039019546004 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018546005 |
| Opprettet dato | 02.06.2018 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Drikker |
| Klasse | Alkoholfrie drikker – konsumklar |
| Brick kode | Fruktjuice – drikkeklar (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















