Jegerpølse Circle K
106g
Stekepølse med viltkjøtt, smak av timian og einebær
Varenummer: 159179 | EPD-nummer: 6314207 | GTIN: 07039019591790
Varenummer: 159179
EPD-nummer: 6314207
GTIN: 07039019591790
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET STABBUR-PØLSER
13 produkter i databasen
Ingredienser
svinekjøtt (51%), vann, reinsdyrkjøtt (10%), fårekjøtt (9%),sjampinjong, stivelse, løk, salt, krydder (timian, sort pepper,einebær), stabilisator (E451, E450), antioksidant (E301),konserveringsmiddel (E250)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 993 kJ/ 238 kcal |
| Fett | 18,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,90 g |
| Karbohydrat | 5,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 11,10 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 159179 |
| EPD-nummer | 6314207 |
| GTIN | 07039019591790 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018591791 |
| Opprettet dato | 21.08.2024 |
| Oppdatert dato | 03.05.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















