Jordbærsyltetøy
1kg
Syltetøy klar til bruk, både på brødskiven, på frokostblanding og i bakverk
Varenummer: 4511 | EPD-nummer: 4089371 | GTIN: 07039010045117
Varenummer: 4511
EPD-nummer: 4089371
GTIN: 07039010045117
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: NORA
41 produkter i databasen
Ingredienser
sukker, jordbær 40%, vann, fortykningsmiddel (pektin),surhetsregulerende middel (sitronsyre) og konserveringsmiddel(kaliumsorbat).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 808 kJ/ 192 kcal |
| Fett | 0,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 47,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 46,00 g |
| Kostfiber | 1,30 g |
| Protein | 0,20 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 4511 |
| EPD-nummer | 4089371 |
| GTIN | 07039010045117 |
| GTIN2 | 07039019945111 |
| GTIN3 | 07039018045119 |
| Opprettet dato | 17.06.2016 |
| Oppdatert dato | 01.03.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Søte pålegg/krem/glasur |
| Brick kode | Syltetøy/marmelade (tørrvare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















