Kyllinggryte Bali
8l
Kremet kyllinggryte med smak av karri, eple og ananas. Kan serveres med kylling og svin, eller som vegetarisk gryte med grønnsaker.
Varenummer: 157221 | EPD-nummer: 5664768 | GTIN: 07039010572217
Varenummer: 157221
EPD-nummer: 5664768
GTIN: 07039010572217
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO PROFFKJØKKEN
76 produkter i databasen
Ingredienser
løk, frukt (eple 11%, ananas 9%), maisstivelse, paprika 16%, sukker,karri, salt, modifisert potetstivelse, proteinekstrakt av SOYA,aroma, gjærekstrakt, rapsolje, syre (sitronsyre), bukkehornkløver,sitron, glukosesirup, persille, krydder, hvitløk, appelsin.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 457 kJ/ 109 kcal |
| Fett | 4,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,50 g |
| Karbohydrat | 6,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,20 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 0,58 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 157221 |
| EPD-nummer | 5664768 |
| GTIN | 07039010572217 |
| GTIN2 | 07039019572218 |
| GTIN3 | 07039018572219 |
| Opprettet dato | 22.08.2024 |
| Oppdatert dato | 19.03.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Ferdige kombinasjonsmåltider |
| Brick kode | Ferdige kombinasjonsmåltider – ikke spiseklar (tørrvare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















