Melkepulver proteinrikt
500g
Melkepulver for tilføring av ekstra energi og protein ved tilberedning av mat
Varenummer: 154642 | EPD-nummer: 4963401 | GTIN: 07039010546423
Varenummer: 154642
EPD-nummer: 4963401
GTIN: 07039010546423
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO
225 produkter i databasen
Ingredienser
MELKEPROTEIN, SKUMMETMELK, solsikkeolje, MYSE,glukosesirup.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 005 kJ/ 478 kcal |
| Fett | 22,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,90 g |
| Karbohydrat | 28,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Protein | 43,00 g |
| Salt | 0,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 154642 |
| EPD-nummer | 4963401 |
| GTIN | 07039010546423 |
| GTIN2 | 07039019546424 |
| GTIN3 | 07039018546425 |
| Opprettet dato | 27.03.2018 |
| Oppdatert dato | 04.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Melk/smør/fløte/yoghurt/ost/egg/erstatninger |
| Klasse | Melk/melkeerstatninger |
| Brick kode | Melk (kjølevare) |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















