Minipizza m/pepperoni
120g
Scandinavian Bakery Minipizza med pepperoni er en saftig, sprø og smakfull minipizza. Pizzaen tines og serveres enkelt, og er lett å spise på farten uten noe søl! Egner seg godt for både storkjøkken, kiosk, bensinstasjon og deg med mindre kjøkken som vil servere god mat.
Varenummer: 157002 | EPD-nummer: 5551056 | GTIN: 05707103033649
Varenummer: 157002
EPD-nummer: 5551056
GTIN: 05707103033649
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: SCANDINAVIAN BAKERY
2 produkter i databasen
Ingredienser
HVETEMEL, goudaOST 20 % (MELK, salt, startkultur,løype, potetstivelse), vann, pepperoni 9 % (svin, salt, dekstrose,rosmarinekstrakt, hvitløk, paprika ekstrakt, paprika, pepper ekstrakt,ingefær ekstrakt), tomatsaus (tomat, modifisert maisstivelse (E1422),salt, paprika, dekstrose, løk, gjær ekstrakt, sukker, soppulver,maltodekstrin, urter (oregano, basilikum), rapsolje, naturlig aroma),DURUMHVETE, gjær, salt (tilsatt jod), rapsolje, sukker,melbehandlingsmiddel (E300).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 210 kJ/ 289 kcal |
| Fett | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,00 g |
| Karbohydrat | 34,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,30 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 2,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 157002 |
| EPD-nummer | 5551056 |
| GTIN | 05707103033649 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018570024 |
| Opprettet dato | 03.02.2021 |
| Oppdatert dato | 29.04.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















