Pulled Vegetar
3kg
Stabburet Pulled Vegetar er ett 100% plantebasert og glutenfritt alternativ til den populære pulled pork. Produktet passer perfekt på pizza, i wraps, salater, burger eller hva du måtte ønske.
Varenummer: 159410 | EPD-nummer: 6350458 | GTIN: 07039019594104
Varenummer: 159410
EPD-nummer: 6350458
GTIN: 07039019594104
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
159 produkter i databasen
Ingredienser
vann, SOYAPROTEIN 23%, rapsolje, krydder (bl.a. paprika,spisskummen), løk, salt, hvitløk, epleekstrakt, sukker, naturlig aroma.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 538 kJ/ 128 kcal |
| Fett | 4,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,40 g |
| Karbohydrat | 7,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,80 g |
| Kostfiber | 4,60 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 0,87 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 159410 |
| EPD-nummer | 6350458 |
| GTIN | 07039019594104 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018594105 |
| Opprettet dato | 09.02.2021 |
| Oppdatert dato | 03.05.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 0 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















