Tomatsuppe porsjon
19g
En rund og god tomatsuppe i porsjonsstørrelse. Perfekt som et varmende mellommåltid.
Varenummer: 160226 | EPD-nummer: 6587281 | GTIN: 07037610094214
Varenummer: 160226
EPD-nummer: 6587281
GTIN: 07037610094214
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: TORO RETT I KOPPEN
7 produkter i databasen
Ingredienser
modifisert potetstivelse, tomat 20 %, maltodekstrin,sukker, salt, MELK,rapsolje, gjærekstrakt,løk, farge (paprikaekstrakt, apokarotenal),sitronsyre,krydder.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 124 kJ/ 29 kcal |
| Fett | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 6,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,60 g |
| Protein | 0,50 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 160226 |
| EPD-nummer | 6587281 |
| GTIN | 07037610094214 |
| GTIN2 | 07039019602267 |
| GTIN3 | 07039018602268 |
| Opprettet dato | 25.01.2025 |
| Oppdatert dato | 08.09.2025 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 720 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 0 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | 0 dager |

















