Vegetar Vegisterkaker
60g
Plantebaserte vegisterkaker laget på en base av erter og blomkål. Krydret smak av jul.
Varenummer: 157701 | EPD-nummer: 5832720 | GTIN: 07039019577015
Varenummer: 157701
EPD-nummer: 5832720
GTIN: 07039019577015
PRODUSENT: Orkla Foods AS
VAREMERKE: STABBURET
159 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, grønnsaker (blomkål, løk), erteprotein (16%), vegetabilsk olje(kokos, raps), naturlig aroma, stivelse, stabilisator (metylcellulose),krydder.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 947 kJ/ 246 kcal |
| Fett | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 9,90 g |
| Karbohydrat | 5,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,00 g |
| Kostfiber | 4,10 g |
| Protein | 14,00 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 157701 |
| EPD-nummer | 5832720 |
| GTIN | 07039019577015 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | 07039018577016 |
| Opprettet dato | 27.10.2023 |
| Oppdatert dato | 03.05.2026 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Tilberedt/konservert mat |
| Klasse | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
| Brick kode | Tilberedt/konservert mat – flerpakk |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -30 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 210 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















