BBQ Sauce & Rub Mix Chimichurri
350 GRM
Oppdag vår nye hotte og allsidige sør-amerikanske krydderblanding! Det er bare å tilsette olje og vann, så har du en frisk saus til dine stekte, grillede eller bakte grønnsaker i løpet av noen minutter. Sausen egner seg også til salatdressing eller i en marinade.
Varenummer: 101998 | EPD-nummer: 5202684 | GTIN: 07311311019982
Varenummer: 101998
EPD-nummer: 5202684
GTIN: 07311311019982
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 115 kJ/ 265 kcal |
| Fett | 3,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 39,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 10,00 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 18,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | 101998 |
| EPD-nummer | 5202684 |
| GTIN | 07311311019982 |
| GTIN2 | 17311311019989 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.02.2019 |
| Oppdatert dato | 26.02.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















