BBQ Sauce & Rub Mix Red Chili & Ginger
490 GRM
Red Chili & Ginger blir til en fantastisk dipp for rå eller stekte grønnsaker på et par minutter. Mulighetene er like uendelige som den fyldige chili- og ingefærsmaken, stappfull av sødme fra ananas og løk. Den rundes av med en frisk smak av sitrongress, lime og galangal og forsegles med en touch av koriander.
Varenummer: 101999 | EPD-nummer: 5202726 | GTIN: 07311311019999
Varenummer: 101999
EPD-nummer: 5202726
GTIN: 07311311019999
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 379 kJ/ 325 kcal |
| Fett | 2,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 63,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 23,00 g |
| Protein | 7,80 g |
| Salt | 5,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Krydderblanding |
| Varenummer | 101999 |
| EPD-nummer | 5202726 |
| GTIN | 07311311019999 |
| GTIN2 | 77311311019998 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.02.2019 |
| Oppdatert dato | 13.11.2019 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















