Chili Beans
Røde kidneybønner i en sterk chilisaus. Tilfør aroma og protein til gryteretten, eller server den som den er til tex mex.
Varenummer: 4456 | EPD-nummer: 1189729 | GTIN: 07311310044565
Varenummer: 4456
EPD-nummer: 1189729
GTIN: 07311310044565
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 364 kJ/ 86 kcal |
| Fett | 0,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,40 g |
| Protein | 6,20 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Konserverte eller lagringsstabile bønner |
| Varenummer | 4456 |
| EPD-nummer | 1189729 |
| GTIN | 07311310044565 |
| GTIN2 | 17311310044562 |
| GTIN3 | 77311310044564 |
| Opprettet dato | 12.10.2022 |
| Oppdatert dato | 26.10.2022 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 4 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1461 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















