KERALA CURRY SPICE MIX
553 GRM
En mild fyldig og aromatisk krydderblanding med smak av bl.a kokos, gul curry og sitron. Med denne lager du smakfulle indiske gryter med kylling, fisk eller reker.
Varenummer: 101266 | EPD-nummer: 4816922 | GTIN: 07311311012662
Varenummer: 101266
EPD-nummer: 4816922
GTIN: 07311311012662
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Krydderier (paprika, koriander, hvidløg, ingefær, fennikel, spidskommen/spisskummen, gurkemeje, bukkehornsfrø/bukkehornkløver, sort peber), salt, løg, kartoffel-/potetstivelse, tomat, citronjuicepulver, SENNEPSFRØ, korianderblade.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Ja |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 228 kJ/ 293 kcal |
| Fett | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 38,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 7,10 g |
| Kostfiber | 17,00 g |
| Protein | 10,00 g |
| Salt | 12,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 101266 |
| EPD-nummer | 4816922 |
| GTIN | 07311311012662 |
| GTIN2 | 17311311012669 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 08.09.2017 |
| Oppdatert dato | 10.01.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 630 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















