Rice Noodles
180 GRM
Risnudler er et glutenfritt nudelalternativ som passer perfekt til å woke, for eksempel i en Pad Thai. Hver pakke med nudler inneholder 4 porsjoner, og er tydelig oppdelt i nøstet.
Varenummer: 200054 | EPD-nummer: 4573127 | GTIN: 07311312000545
Varenummer: 200054
EPD-nummer: 4573127
GTIN: 07311312000545
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Ris, Tapiokastivelse
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 519 kJ/ 363 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 82,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 6,40 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Thailand |
| Opphavsland | Thailand |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 200054 |
| EPD-nummer | 4573127 |
| GTIN | 07311312000545 |
| GTIN2 | 17311312000542 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 10.10.2017 |
| Oppdatert dato | 10.01.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















