TANDOORI SPICE MIX
560 GRM
En fyldig og svært typisk indisk krydderblanding til kylling med smak av bl.a.ingefær, kardemomme og spiskummen.
Varenummer: 101269 | EPD-nummer: 4816948 | GTIN: 07311311012693
Varenummer: 101269
EPD-nummer: 4816948
GTIN: 07311311012693
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Krydderier (spidskommen/spisskummen, ingefær, chilipeber, koriander, kanel, sort peber, kardemomme, nellike), salt, paprika, hvidløg, sukker, tomat, citronjuicepulver, paprikaekstrakt, antiklumpningsmiddel (siliciumdioxid).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 176 kJ/ 281 kcal |
| Fett | 7,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,10 g |
| Karbohydrat | 37,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 16,00 g |
| Kostfiber | 16,00 g |
| Protein | 9,00 g |
| Salt | 19,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 101269 |
| EPD-nummer | 4816948 |
| GTIN | 07311311012693 |
| GTIN2 | 17311311012690 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 08.09.2017 |
| Oppdatert dato | 10.01.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 5 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 895 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















