Halal Kebabfarse, fryst
2500 g
Varenummer: 950244 | EPD-nummer: 6224125 | GTIN: 07090008192183
Varenummer: 950244
EPD-nummer: 6224125
GTIN: 07090008192183
PRODUSENT: Roar Stang Kjøtt AS
VAREMERKE: Roar Stang Kjøtt
96 produkter i databasen
Ingredienser
Storfe- og mekanisk utbeinet kyllingkjøtt 50%, vann, stivelse, kollagenprotein av storfe, krydder [dekstrose (fra mais), pepper, gjærekstrakt, koriander, allehånde, nellik, kanel], salt, fortykningsmiddel e412, stabilisator e450, e451
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 864 kJ/ 207 kcal |
| Fett | 12,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,80 g |
| Karbohydrat | 9,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,90 g |
| Protein | 14,20 g |
| Salt | 1,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Danmark |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 950244 |
| EPD-nummer | 6224125 |
| GTIN | 07090008192183 |
| GTIN2 | 7090008196181 |
| GTIN3 | 7090008198185 |
| Opprettet dato | 04.03.2026 |
| Oppdatert dato | 04.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -40 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















