Vegan Farse
2500 g
Varenummer: 980035 | EPD-nummer: 6767065 | GTIN: 07090008199939
Varenummer: 980035
EPD-nummer: 6767065
GTIN: 07090008199939
PRODUSENT: Roar Stang Kjøtt AS
VAREMERKE: Roar Stang Kjøtt
96 produkter i databasen
Ingredienser
Vegetabilsk olje/rapsolje (delvis hydrogenert), krydder (pepper, paprika, spisskummen, chili, koriander, gurkemeierot, hvitløk), gjærekstrakt, oregano, erteprotein, stabilisatorer (E461, E425, E407), salt, gjærekstrakt, sitrusfiber, dekstrose, rismel, potet, emulgator(mono-og diglyserider av fettsyrer)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 133 kJ/ 271 kcal |
| Fett | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,15 g |
| Karbohydrat | 1,62 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,77 g |
| Protein | 11,70 g |
| Salt | 1,45 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 980035 |
| EPD-nummer | 6767065 |
| GTIN | 07090008199939 |
| GTIN2 | 7090008194583 |
| GTIN3 | 7090008198581 |
| Opprettet dato | 04.03.2026 |
| Oppdatert dato | 04.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -50 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















