Korean Gochujang Style BBQ Sauce
1000 GRM
Korean Gochujang BBQ-saus kombinerer den dype umamismaken fra fermentert chili med den runde og ristede smaken av sesam. Denne koreanske BBQ-sausen egner seg like godt som glasur, topping og dipp. Bruk den for å løfte wokretter og salater, gi risboller en krydret dybde eller tilføre grillede kjøttretter ekstra smak. Denne K-food BBQ-sausen hjelper profesjonelle kjøkken med å fornye menyen med spennende alternativer, samtidig som forberedelsene forenkles og resultatene blir jevne. • Koreansk BBQ-saus til glasering, topping og dipp • Klar til bruk BBQ-saus for jevne resultater • Kombinasjon av fermentert chili og ristet sesam • Perfekt til grillet kjøtt, risretter og wok
Varenummer: 200518 | EPD-nummer: 5202403 | GTIN: 07311312005182
Varenummer: 200518
EPD-nummer: 5202403
GTIN: 07311312005182
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Ja |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 557 kJ/ 132 kcal |
| Fett | 1,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 29,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Protein | 0,70 g |
| Salt | 2,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Storbritannia |
| Opphavsland | Storbritannia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 200518 |
| EPD-nummer | 5202403 |
| GTIN | 07311312005182 |
| GTIN2 | 77311312005181 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.02.2019 |
| Oppdatert dato | 22.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 28 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















