Pesto Rosso
1KG
Rød pesto basert på olivenolje, basilikum, cashewnøtter, soltørkede tomater, parmesan- og pecorinoost. Passer utmerket til bruschetta, som en god saus, til å røre inn i varm og kald pasta, og som tilbehør til kylling og fiskeretter.
Varenummer: 200682 | EPD-nummer: 5588900 | GTIN: 07311312006820
Varenummer: 200682
EPD-nummer: 5588900
GTIN: 07311312006820
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Cashewnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 706 kJ/ 413 kcal |
| Fett | 38,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,50 g |
| Karbohydrat | 12,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,00 g |
| Protein | 3,90 g |
| Salt | 2,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Urter, krydder og ekstrakter |
| Varenummer | 200682 |
| EPD-nummer | 5588900 |
| GTIN | 07311312006820 |
| GTIN2 | 17311312006827 |
| GTIN3 | 77311312006829 |
| Opprettet dato | 28.07.2020 |
| Oppdatert dato | 02.09.2020 |
GPC Kategori
| Segment | Mat/drikke/tobakk |
| Familie | Krydder/konserveringsmidler/ekstrakter |
| Klasse | Sauser/dipper (sauces/spreads/dips/condiments) |
| Brick kode | Andre dippsauser/smakssauser/smakstilsatte toppinger/smakstilsatt påsmøring/marinader (tørrvare) |
| Brick attribut type | Brick attribut verdi |
| Ingredienser, tilsatt | Kombinasjon |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















