Teriyaki Sauce Original
2700 G
Teriyaki er en søt, tykk japansk saus. Teriyaki passer ypperlig til kjøtt, fisk og grønnsaker. Den kan brukes som marinade, smaksetter eller som saus til dine nudler og wokretter.
Varenummer: 200626 | EPD-nummer: 5663448 | GTIN: 07311312006264
Varenummer: 200626
EPD-nummer: 5663448
GTIN: 07311312006264
PRODUSENT: Paulig Norway AS
VAREMERKE: Santa Maria
294 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, Soyasaus (31%) (vann, soyabønner, salt, hvete, sukker, sjampinjongekstrakt), vann, eddik, maisstivelse, ingefær.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 762 kJ/ 179 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 40,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 36,00 g |
| Protein | 2,80 g |
| Salt | 5,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Dipsauser, krydder, strø eller marinader |
| Varenummer | 200626 |
| EPD-nummer | 5663448 |
| GTIN | 07311312006264 |
| GTIN2 | 17311312006261 |
| GTIN3 | 77311312006263 |
| Opprettet dato | 22.01.2021 |
| Oppdatert dato | 26.10.2022 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | 545 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















