Synnøve Gresk Gourmet Kremet Bringebær 350g
Synnøve Gresk Gourmet Kremet Bringebær er en fyldig dessertyoghurt, med en frisk smak av bringebær og mild vanilje. Yoghurten er laget på en fyldig base, som gir en ekstra kremet konsisten. Perfekt som en liten dessert – eller når du bare har lyst på noe godt. Finnes også i varianten Sjokobiter.
Varenummer: | EPD-nummer: 6819874 | GTIN: 17034281009728
Varenummer:
EPD-nummer: 6819874
GTIN: 17034281009728
PRODUSENT: Synnøve Finden AS
VAREMERKE: Synnøve Gresk
12 produkter i databasen
Ingredienser
84% Yoghurt (pasteurisert melk, pasteurisert fløte, yoghurtkultur), 16% bringebær- og vaniljeblanding (40,5% bringebær, sukker, modifisert stivelse, fortykningsmiddel: pektiner og guargummi, aroma, gulrotkonsentrat, konsentrat fra eple og gulrot, konsistensmiddel: kalsiumsitrat)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 575 kJ/ 138 kcal |
| Fett | 8,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,30 g |
| Karbohydrat | 9,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,30 g |
| Protein | 5,60 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Hellas |
| Opphavsland | Hellas |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 6819874 |
| GTIN | 17034281009728 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.01.2026 |
| Oppdatert dato | 26.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 55 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















