Synnøve Gresk Yoghurt Naturell 10% 2,5 kg
Synnøve Gresk Yoghurt er kjent for sin fyldige kremete konsistens. Naturell 10% yoghurten egner seg både i varme og kalde retter. Et godt alternativ til rømme og crème fraiche – perfekt som base i dipper og marinader. Den er også et friskt innslag på frokostbordet, server den sammen med granola, bær og honning.
Varenummer: | EPD-nummer: 6831796 | GTIN: 07034280110299
Varenummer:
EPD-nummer: 6831796
GTIN: 07034280110299
PRODUSENT: Synnøve Finden AS
VAREMERKE: Synnøve Gresk
12 produkter i databasen
Ingredienser
Pasteurisert melk, pasteurisert fløte, yoghurtkultur
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 536 kJ/ 129 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,50 g |
| Karbohydrat | 3,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,50 g |
| Protein | 5,50 g |
| Salt | 0,11 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Hellas |
| Opphavsland | Hellas |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 6831796 |
| GTIN | 07034280110299 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.01.2026 |
| Oppdatert dato | 26.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 6 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 55 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















