Synnøve Proteingranola 250g
Sprø og smakfull granola som kombinerer god smak og høyt proteininnhold. Allsidig og enkel å bruke. Perfekt sammen med Synnøve proteinyoghurt, melk eller som knasende topping.
Varenummer: | EPD-nummer: 6825392 | GTIN: 17034281009759
Varenummer:
EPD-nummer: 6825392
GTIN: 17034281009759
PRODUSENT: Synnøve Finden AS
VAREMERKE: Synnøve Frokost
5 produkter i databasen
Ingredienser
Havregryn, oligofruktose, proteinkrisp 10 % (hveteprotein, hvetemel), ruggryn, solsikkeprotein 4,5 %, havrekli, rapsolje, riskrisp(rismel), salt, antioksidant (tokoferolrikt ekstrakt), søtningsmiddel (acesulfam K, sukralose). Inneholder en kilde til fenylalanin.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Havre, Hvete, Rug |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 342 kJ/ 322 kcal |
| Fett | 7,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 37,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,50 g |
| Protein | 16,00 g |
| Salt | 0,59 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 6825392 |
| GTIN | 17034281009759 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 26.01.2026 |
| Oppdatert dato | 26.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 250 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















