Biola Yoghurt Blåbær/Acai 4x125g
500 KGM
Forfriskende og god yoghurt med smak av blåbær og acai. Inneholder aktive yoghurtbakterier, vitamin D og de nøye utvalgte melkesyrebakteriene LGG®, LA-5® og BB-12®. Laktosefri.
Varenummer: 7130 | EPD-nummer: 6313845 | GTIN: 07038010071300
Varenummer: 7130
EPD-nummer: 6313845
GTIN: 07038010071300
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
melk 3 % fett, 4 % sukker, 2 % blåbær, skummetmelkpulver, maisfiber, 1 % blåbærpurékonsentrat, açaipuré, vitamin C, aromaer, yoghurtkultur (Streptococcus thermophilus og Lactobacillus bulgaricus), Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®), Lactobacillus acidophilus (LA-5®), Bifidobacterium (BB-12®), vitamin D
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 337 kJ/ 80 kcal |
| Fett | 3,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,90 g |
| Karbohydrat | 9,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,70 g |
| Protein | 3,60 g |
| Salt | 0,11 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Fersk melk eller smørprodukter |
| Varenummer | 7130 |
| EPD-nummer | 6313845 |
| GTIN | 07038010071300 |
| GTIN2 | 7038010713019 |
| GTIN3 | 17038011713015 |
| Opprettet dato | 16.10.2025 |
| Oppdatert dato | 28.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 49 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 27 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















