Norvegia® Smørbar Skinke Lett kuvert 60x20 g
1,2 KGM
Norvegia® Smørbar Skinke Lettost i kuvertbeger er både praktisk og hygienisk. Naturlig laktosefri med skinke fra lår av svin.
Varenummer: 2783 | EPD-nummer: 5898283 | GTIN: 07038010278310
Varenummer: 2783
EPD-nummer: 5898283
GTIN: 07038010278310
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
49 % hvitost, vann, 8 % skinke, salt, smeltesalter (natriumfosfater, polyfosfater), stabilisator (mono- og diacetylvinsyreestere av mono- og diglyserider av fettsyrer, modifisert stivelse (mais), xantangummi, guarkjernemel), konserveringsmiddel (kaliumsorbat, nisin), pepper, surhetsregulerende middel (sitronsyre), maltodekstrin, dekstrose, kaliumklorid. Pepper er bestrålt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 688 kJ/ 165 kcal |
| Fett | 9,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,70 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 19,00 g |
| Salt | 2,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 2783 |
| EPD-nummer | 5898283 |
| GTIN | 07038010278310 |
| GTIN2 | 07038011278319 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 16.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 165 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















