Piano® Sjokoladepudding UTEN tilsatt sukker 1/2 liter
0,5 LTR
Piano® Sjokoladepudding UTEN tilsatt sukker har et naturlig innhold av sukker fra melk. Sjokoladepuddingen er søtet med søtstoff og har 30 % mindre fett enn annen sjokoladepudding.
Varenummer: 6341 | EPD-nummer: 5103080 | GTIN: 07038010063411
Varenummer: 6341
EPD-nummer: 5103080
GTIN: 07038010063411
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
melk (2,5 % fett), 2 % kakao, fyllstoff (polydekstrose av mais), modifisert stivelse, fargestoff (karamell), stabilisator (johannesbrødkjernemel, karragenan, guarkjernemel), aromaer, søtstoff (acesulfam K, aspartam) Inneholder en kilde til fenylalanin.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 275 kJ/ 65 kcal |
| Fett | 2,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,60 g |
| Karbohydrat | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,20 g |
| Protein | 3,70 g |
| Salt | 0,12 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 6341 |
| EPD-nummer | 5103080 |
| GTIN | 07038010063411 |
| GTIN2 | 07038010634116 |
| GTIN3 | 07038011634115 |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 28.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 148 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















