Piano® Panna Cotta 1/2 liter (sesong)
0,5 LTR
Panna cotta er en av Norges mest populære desserter, og nå er sesongdesserten ferdiglaget Piano® Panna Cotta tilbake! Kan serveres rett fra pakken med for eksempel Piano® Bringebærsaus.
Varenummer: 6597 | EPD-nummer: 5344684 | GTIN: 07038010065972
Varenummer: 6597
EPD-nummer: 5344684
GTIN: 07038010065972
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
fløte, 9 % sukker, modifisert stivelse, stabilisator (johannesbrødkjernemel, karragenan, guarkjernemel), aroma, vaniljefrø, vaniljeekstrakt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 089 kJ/ 263 kcal |
| Fett | 22,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 14,00 g |
| Karbohydrat | 14,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 12,00 g |
| Protein | 2,30 g |
| Salt | 0,12 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferdigdesserter |
| Varenummer | 6597 |
| EPD-nummer | 5344684 |
| GTIN | 07038010065972 |
| GTIN2 | 7038010659713 |
| GTIN3 | 7038011659712 |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 07.07.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 178 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















