Sunniva® Presset Eple/appelsin 1l
1 LTR
Sunniva® med smak av Eple og Appelsin med kanel, vanilje og kardemomme - gir deg smaken av jul. Den har en mild og frisk eplesmak, med et hint av julekrydder, og smaker like godt kald som varm. Passer til frokost, julemiddag og som varm kosedrikk.
Varenummer: 7109 | EPD-nummer: 6243802 | GTIN: 07038010071096
Varenummer: 7109
EPD-nummer: 6243802
GTIN: 07038010071096
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
93 % eplejuice, 5 % appelsinjuice, eplepuré*, sitronjuice*, ekstrakt av kanel, vanilje og kardemomme, vitamin C. *fra konsentrat
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 190 kJ/ 44 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 9,50 g |
| Protein | 0,50 g |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Fersk juice |
| Varenummer | 7109 |
| EPD-nummer | 6243802 |
| GTIN | 07038010071096 |
| GTIN2 | 07038010710919 |
| GTIN3 | 07038011710918 |
| Opprettet dato | 16.10.2025 |
| Oppdatert dato | 28.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 60 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















