TINE® Junior Prim 300 g
300 GRM
TINE® Junior Prim er beriket med jern og er naturlig rik på kalsium og jod. Inneholder kun 3 % tilsatt sukker.
Varenummer: 3063 | EPD-nummer: 5898515 | GTIN: 07038010030635
Varenummer: 3063
EPD-nummer: 5898515
GTIN: 07038010030635
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
myse, 3% sukker, smørolje, konserveringsmiddel (sorbinsyre), aromaer, jernsulfat
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 131 kJ/ 269 kcal |
| Fett | 8,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,20 g |
| Karbohydrat | 42,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 39,40 g |
| Protein | 6,60 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 3063 |
| EPD-nummer | 5898515 |
| GTIN | 07038010030635 |
| GTIN2 | 07038010306310 |
| GTIN3 | 07038011306319 |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 28.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 113 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 38 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















