YT® Proteinbar Salt Karamell 50 g
50 GRM
YT® Proteinbar Salt karamell er et proteinrikt, lite mellommåltid som smaker herlig norsk melkesjokolade. Uten tilsatt sukker, med naturlig innhold av sukker fra råvarene + søtstoffer.
Varenummer: 6763 | EPD-nummer: 5650577 | GTIN: 07038010067631
Varenummer: 6763
EPD-nummer: 5650577
GTIN: 07038010067631
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
melkeproteiner, fuktighetsbevarer (glyserol), 15 % melkesjokolade inneholder søtstoff (søtstoff (maltitol), kakaosmør, helmelkpulver, kakaomasse, emulgator (lecitin (av soya)), aroma), rapsolje, sikorirotfiber, hydrolysert kollagen (fra storfe), søtstoff (erytritol), proteinkrisp (soyaprotein), salt, aromaer, emulgator (lecitin)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten og Sesamfrø
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 512 kJ/ 362 kcal |
| Fett | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,10 g |
| Karbohydrat | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,50 g |
| Protein | 40,00 g |
| Salt | 0,94 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 6763 |
| EPD-nummer | 5650577 |
| GTIN | 07038010067631 |
| GTIN2 | 07038010676314 |
| GTIN3 | 07038011676313 |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 28.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 15 grader (C) |
| Temperatur, max. | 22 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 263 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















