YT® Proteinshake Jordbær og banan 220 ml
220 MLT
YT® Proteinshake med en populær shakesmak – jordbær og banan. Inneholder 20 g protein per beger. Uten tilsatt sukker, med et naturlig innhold av sukker fra melk. Inneholder søtstoffer. Laktosefri.
Varenummer: 6469 | EPD-nummer: 5434956 | GTIN: 07038010064692
Varenummer: 6469
EPD-nummer: 5434956
GTIN: 07038010064692
PRODUSENT: TINE SA
VAREMERKE: TINE
1347 produkter i databasen
Ingredienser
lettmelk, melkeproteiner, surhetsregulerende middel (trinatriumsitrat), aroma, stabilisator (karragenan), fargestoff (karotener), søtstoff (acesulfam K, aspartam) Inneholder en kilde til fenylalanin
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 256 kJ/ 60 kcal |
| Fett | 0,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 4,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 4,40 g |
| Protein | 9,10 g |
| Salt | 0,11 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Fersk melk eller smørprodukter |
| Varenummer | 6469 |
| EPD-nummer | 5434956 |
| GTIN | 07038010064692 |
| GTIN2 | 7038010646911 |
| GTIN3 | 7038011646910 |
| Opprettet dato | 07.07.2023 |
| Oppdatert dato | 07.07.2023 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 20 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 83 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















