BAMSEMUMS 1,15KG LØSVEKT
1.15 kg
Bamsemums - myke skumbamser med sjokoladetrekk
Varenummer: 3182912 | EPD-nummer: 3182912 | GTIN: 07037710122473
Varenummer: 3182912
EPD-nummer: 3182912
GTIN: 07037710122473
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: SNOP
184 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vann, glukosesirup, fuktighetsbevarende middel E420, tørrmelk, kakaosmør, kakaomasse, invertsukkersirup, gelatin, emulgator E322/soyalecitin, salt, aroma. Kan inneholde spor av nøtter. Kakaotørrstoff: Minimum 30 %. Melketørrstoff: Minimum 20 %. Allergen-ingredienser: TØRRMELK, SOYALECITIN, NØTTER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 501 kJ/ 356 kcal |
| Fett | 9,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,80 g |
| Karbohydrat | 63,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 49,00 g |
| - Stivelse | 14,00 g |
| Protein | 4,40 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 3182912 |
| EPD-nummer | 3182912 |
| GTIN | 07037710122473 |
| GTIN2 | 07037710122473 |
| GTIN3 | 07037710922479 |
| Opprettet dato | 07.01.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 300 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















