BARMIX NØTTER
200 gr
Barmix er en skikkelig smaksrik miks av nøtter og mais som passer perfekt til fredagskvelden. Miksen består av chilinøtter, peanøtter, maiskorn og mandler.
Varenummer: 3195823 | EPD-nummer: 3195823 | GTIN: 07035620035005
Varenummer: 3195823
EPD-nummer: 3195823
GTIN: 07035620035005
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Peanøtter, maiskorn [røstede maiskorn, solsikkeolje, salt, aroma, røykaroma, surhetsregulerende middel (E330)], chilinøtter [peanøtter 50 %, maisstivelse, rapsolje, potetstivelse, hvetemel, salt, sukker, krydder (paprika, hvitløk, chili, spisskummen, oregano), glukosesirup, hydrolysert soyaprotein, fargestoff (E100, E172, E160c), naturlig aroma, paprikaekstrakt], mandler, rapsolje, kokosolje. Kan inneholde spor av andre typer nøtter. Pakket i beskyttende atmosfære. Opprinnelsesland for nøtter, peanøtter og mais avviker fra produksjonsland. Allergen-ingredienser: PEANØTTER, PEANØTTER, HVETEMEL, SOYAPROTEIN, MANDLER, NØTTER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Ja |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Paranøtter, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 237 kJ/ 537 kcal |
| Fett | 35,10 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,90 g |
| Karbohydrat | 36,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,80 g |
| - Stivelse | 32,30 g |
| Kostfiber | 6,30 g |
| Protein | 16,10 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Nøtter og frø |
| Varenummer | 3195823 |
| EPD-nummer | 3195823 |
| GTIN | 07035620035005 |
| GTIN2 | 27035620047040 |
| GTIN3 | 47035620056985 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 182 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















