BEARNAISE SAUS
220 ml
En fyldig og smaksrik Bearnaise laget på ferske egg og smør. Sausen er godt tilbehør til alt av kjøtt, og er like god varm som kald.
Varenummer: 3362118 | EPD-nummer: 3362118 | GTIN: 07035620063763
Varenummer: 3362118
EPD-nummer: 3362118
GTIN: 07035620063763
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
606 produkter i databasen
Ingredienser
Rapsolje, vann, eggeplomme* 9 %, smør, løkpuré, estragon, hvitvinseddik, salt, persille, hvit pepper, chili, aroma, konserveringsmiddel E202, fortykningsmiddel E415, fargestoff E160a. *Egg fra frittgående høner innendørs.|||| Allergen-ingredienser: EGGEPLOMME, SMØR
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 350 kJ/ 550 kcal |
| Fett | 63,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,70 g |
| Karbohydrat | 0,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 1,50 g |
| Salt | 0,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3362118 |
| EPD-nummer | 3362118 |
| GTIN | 07035620063763 |
| GTIN2 | 27035620085585 |
| GTIN3 | 47035620110410 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 75 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















