BELGISKE TRØFLER KARAMELL OG HAVSALT
200 gr
Jacobs Utvalgte belgiske trøfler er utsøkte trøfler m/karamell og havsalt, dekket med kakaopulver. Trøflene er formet på en ujevn måte og smaker himmelsk. En garantert nytelse!
Varenummer: 3228756 | EPD-nummer: 3228756 | GTIN: 07035620047152
Varenummer: 3228756
EPD-nummer: 3228756
GTIN: 07035620047152
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
606 produkter i databasen
Ingredienser
Vegetabilsk olje [kokosolje, palmeolje], sukker, fettredusert kakao 15,5 %*, mysepulver (melk), havsalt 0,5 %, emulgator E322/solsikkelecitin, naturlig karamellaroma (melk). Kan inneholde spor av gluten og nøtter. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org. Allergen-ingredienser: MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Bygg, Rug, Hvete, Havre) og Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Mandel, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 473 kJ/ 596 kcal |
| Fett | 45,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 41,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,80 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 41,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 39,00 g |
| - Stivelse | 2,00 g |
| Kostfiber | 4,90 g |
| Protein | 4,20 g |
| Salt | 0,60 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 3228756 |
| EPD-nummer | 3228756 |
| GTIN | 07035620047152 |
| GTIN2 | 27035620070987 |
| GTIN3 | 47035620090033 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















